souvenirs.airbaltic.com Lietošanas noteikumi

 

1. Tirdzniecības noteikumi 

Atjaunināti un papildināti: 01.06.2017

Šie Tirdzniecības noteikumi (turpmāk tekstā – arī Noteikumi) ir vienīgie noteikumi, kas papildus citiem speciālajiem noteikumiem ir saistoši akciju sabiedrībai “Air Baltic Corporation” un kas ir spēkā interneta veikalā airBalticShop.lv veiktajiem pasūtījumiem. Noteikumi ir uzskatāmi par neatņemamu līguma daļu.

 

2. Preču pasūtīšana

airBalticShop.lv interneta veikala preces Jūs varat apskatīt preču grupās sadaļā ‘Suvenīru katalogs’, un Jūs tās varat pasūtīt, noklikšķinot uz pogas ‘Ielikt grozā’. Izvēlētā prece tiek pievienota ‘Pirkumu grozam’ – visu Jūsu izvēlēto preču sarakstam. 

Jūsu izvēlētā prece ir norādīta ‘Pirkumu grozā’, kas atrodas lapas labajā malā. Ja vēlaties mainīt ‘Pirkumu groza’ saturu, Jūs varat ar cipariem palielināt vai samazināt preču skaitu, ievadot skaitli un nospiežot taustiņu ‘Enter’ uz datora klaviatūras, vai, ja vēlaties pilnībā iztukšot ‘Pirkumu grozu’, uzklikšķiniet uz pogas ‘X’. Lai pievienotu jaunas preces vai apskatītu citas souvenirs.airbaltic.com interneta veikalā piedāvātās preces, noklikšķiniet uz sadaļas ‘Suvenīru katalogs’. Kad esat pievienojis visas preces, ko vēlaties iegādāties, turpiniet, noklikšķinot uz ‘Pasūtīt’.

Nākamajā solī Jums ir jāievada pasūtījuma noformēšanai, apstiprinājuma un rēķina nosūtīšanai, kā arī preču piegādei nepieciešamā informācija. Pārliecinieties, ka visa Jūsu norādītā informācija ir pareiza, un noklikšķiniet uz ‘Tālāk’. Programma Jums palūgs pārbaudīt norādīto informāciju. Ja visa norādītā informācija ir pareiza, noklikšķiniet uz ‘Pasūtīt’. Pēc pasūtījuma iesniegšanas Jūsu monitorā parādīsies šāds paziņojums: “Paldies! Jūsu pasūtījums ir saņemts.” Jūsu souvenirs.airbaltic.com interneta veikalā izvietotais pasūtījums tiks apstiprināts, nosūtot Jums apstiprinājuma e-pastu par pasūtījuma saņemšanu. Apstiprinājuma e-pastā mēs norādīsim Jūsu pasūtījuma numuru, ko lūdzam Jūs izmantot vienmēr, kad sazinieties ar mums vai mūsu Klientu apkalpošanas dienestu par kādu ar pasūtījumu vai līgumu saistītu jautājumu.

Ja esat airBaltic darbinieks, lai saņemtu darbinieku atlaidi, izmantojiet savu airBaltic darba e-pastu, nosūtiet preces nosaukumu, norādiet izmēru (ja nepieciešams) un daudzumu, kuru vēlaties iegādāties uz:shop@airbaltic.lv

Uzmanību! Tehnisku iemeslu dēļ uz UK, Northen Ireland un Krieviju preci nav iespējams piegādāt.


3. Apmaksas noteikumi

Norēķināties par pasūtītajām precēm Jūs varat tikai pēc pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma e-pasta un atsevišķa e-pasta ar saiti uz maksājuma lapu saņemšanas. Norēķinus var veikt tikai ar maksājumu kartēm.

Pēc tam, kad Jūs būsiet veicis pasūtījumu un saņēmis pasūtījuma saņemšanas apstiprinājumu, bet ne vēlāk kā 6 stundu laikā no pasūtījuma izvietošanas airBalticShop.lv interneta veikalā, Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti uz maksājumu lapu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par pasūtījumu ir jāsamaksā 48 stundu laikā no saites uz maksājuma lapu saņemšanas brīža, ja vien nav norādīts cits apmaksas laiks. Lūdzu, sekojiet e-pastā norādītajām instrukcijām. Pēc tam, kad mēs būsim saņēmuši maksājumu, Jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās maksājuma saņemšanu un reizē būs darījumu apstiprinošs dokuments.

Norēķini ar maksājuma karti tiek veikti First Data Latvia (FDL) maksājumu lapā. Maksājumu lapā Jums ir jāievada maksājumu kartes numurs, derīguma termiņš, drošības kods (CVV/CVC), kartes īpašnieka vārds un uzvārds.

Visu datu apmaiņa starp Jūsu datoru un FDL serveri tiek aizsargāta, izmantojot SSL (Secure Sockets Layer) protokolu. Šis protokols nodrošina informācijas šifrēšanu ar 128 bitu šifrēšanas atslēgu, kas ir vispārpieņemts un drošs standarts informācijas aizsardzībai. Informācija par Jūsu maksājumu karti nonāk tikai FDL, un tai nevar piekļūt ne airBalticshop.lv interneta veikala darbinieki, ne citas neautorizētas personas.

Norēķini par preci / -ēm var tikt veikti izmantojot American Express, MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron un VISA Virtual maksājumu kartes, ja banka, kas izsniegusi Jūsu karti, ir atļāvusi to lietot tiešsaistes maksājumiem. Maksājumi airBalticshop.lv interneta veikalā ir droši un atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

 

4. Līguma noslēgšana

Pēc pasūtījuma izvietošanas airBalticShop.lv interneta veikalā Jūs saņemsiet pasūtījuma saņemšanas apstiprinājuma e-pastu, kas vēl nenozīmē, ka pasūtītā prece tiek garantēta, t.i., nav uzskatāms par juridiski saistošu pasūtījuma pieņemšanu. Pēc pasūtījuma izvietošanas souvenirs.airbaltic.com interneta veikalā, mēs vēlreiz pārliecināsimies par pasūtītās preces pieejamību un nosūtīsim Jums e-pastu ar saiti uz maksājumu lapu tad, ja pasūtītā prece ir pieejama. Līgums starp Jums un airBaltic tiek uzskatīts par noslēgtu brīdī, kad esam saņēmuši apmaksu par jūsu pasūtītajām precēm. Pēc apmaksas saņemšanas mēs nosūtīsim maksājuma saņemšanas apstiprinājumu, kas reizē būs darījumu apstiprinošs dokuments, uz e-pastu, kā arī piegādāsim Jums pasūtītās preces, saskaņā ar līguma noteikumiem. Visas preces paliek airBaltic īpašumā, kamēr par tām netiek saņemta pilna apmaksa.

Ja pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs konstatēsim, ka Jūsu izvēlētā prece nav pieejama vai nav pieejama Jūs izvēlētajā daudzumā, tad mūsu Klientu apkalpošanas dienests ar Jums sazināsies un informēs par preces pieejamību, kā arī piedāvās izvēlēties iespēju mainīt vai atcelt pasūtījumu.

airBalticShop.lv interneta veikalā norādītajā preces cenā ir iekļauta precēm piemērojamā pievienotā vērtības nodokļa likme. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas sākotnēji norādītajā preces cenā, bet tās ir norādītas piegādes veida izvēles brīdī.

Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par drukas kļūdām (kuru, cerams, nebūs), izņemot gadījumus, ja šādas kļūdas pieļautas airBaltic rupjas nolaidības rezultātā.

Līgums tiek uzskatīts par izpildītu brīdī, kad esam saņēmuši pilnu apmaksu par pasūtīto /-ajām preci / -ēm un Jums ir piegādāta pasūtītā prece/-s.

 

5. Izmaiņas pasūtījumā

Ņemot vērā pastāvīgos preču kvalitātes uzlabojumus, saņemtās preces dažreiz var atšķirties no preču attēliem un / vai aprakstiem souvenirs.airbaltic.com interneta veikalā. Ja esat neapmierināts ar atšķirībām starp preces aprakstu un saņemto preci, lūdzu, skatiet attiecīgo sadaļu Noteikumos vai sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu: shop@airbaltic.lv vai aizpildot elektronisko veidlapu souvenirs.airbaltic.com.

Ja vēlaties izmainīt preču saņemšanas datumu, Jums jāpaziņo mūsu Klientu apkalpošanas dienestam par jauno preču saņemšanas datumu ne vēlāk kā 24 stundas pirms norādītās preču piegādes dienas. Lūdzu, sazinieties ar airBaltic Klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu: shop@airbaltic.lv, vai aizpildot elektronisko veidlapu souvenirs.airbaltic.com, norādot pasūtījuma numuru un jauno datumu. Ja preces jau ir nosūtītas, pasūtījumu nevar atcelt vai mainīt, izņemot gadījumus, kas norādīti Noteikumu sadaļā “9.Pretenzijas, to pieteikšanas un izskatīšanas kārtība bojātas vai līguma noteikumiem neatbilstošas preces gadījumā” vai Noteikumu sadaļā “8.Patērētāja atteikuma tiesības”.

Ja vēlaties mainīt preces piegādes veidu, lūdzu, sazinieties ar Klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu: shop@airbaltic.lv. Ja prece vēl nebūs nosūtīta un preces saņemšanas veidu būs iespējams mainīt, mēs centīsimies izpildīt Jūsu lūgumu par preces saņemšanas veida maiņu. Ja, mainot preču piegādes veidu, Jūs izvēlēsieties tādu preču piegādes veidu, par ko būs jāveic papildus samaksa, mēs Jūs lūgsim veikt samaksu par preču piegādes pakalpojumu un piegādāsim pasūtītās preces tikai pēc samaksas saņemšanas. Ja, mainot preču piegādes veidu, Jūs izvēlēsieties tādu preču piegādes veidu, kas ir pieejams bez maksas, vai par mazāku maksu, kā Jūs būsiet samaksājis pasūtījuma izvietošanas laikā, mēs atgriezīsim Jums samaksāto naudas summu vai cenu starpību par preču piegādi. Tomēr šādā gadījumā Jums būs jāsedz visas tiešās papildus izmaksas, kas saistītas ar naudas atgriešanu. 

 

6. Preču piegāde

Pasūtītās preces ir iespējams saņemt nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas airBaltic biļešu kasē vai 2 (divu) nedēļu laikā pēc apmaksas saņemšanas kā pasta sūtījumu ar Latvijas Pasts starpniecību pēc norādītās adreses. Preces saņemšanas veidu Jums ir jāizvēlas pasūtījuma veikšanas laikā. Preces piegāde notiks saskaņā ar piegādes veidam paredzētajiem noteikumiem.  

Pasūtītās preces saņemsiet caurspīdīgā, aizplombētā maisiņā.

Saņemot preces, neaizmirstiet pārbaudīt, vai precei vai tās iepakojumam nav redzamu defektu.

Ja, saņemot preces airBaltic biļešu kasē lidostā Rīga, atklājat, ka iepakojums ir bojāts, vai citu defektu pazīmes, paziņojiet par to biļešu kases darbiniekiem.

Ja iepakojums ir neskarts, bet pēc preces atvēršanas atklājat, ka prece ir bojāta, paziņojiet par to mūsu Klientu apkalpošanas dienestam, nosūtot e-pastu uz adresi: shop@airbaltic.lv, vai aizpildot elektronisko veidlapu www. souvenirs.airbaltic.com .

Ja esat izvēlējies preču piegādi ar  Latvijas Pasts starpniecību, tad Jūs saņemsiet preces īpašā iepakojumā, kas paredzēts preču transportēšanai.

Ja pēc sūtījuma saņemšanas, atverot iepakojumu, atklājat, ka prece ir bojāta, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu, nosūtot e-pastu uz adresi: shop@airbaltic.lv, vai aizpildot elektronisko veidlapu www.souvenirs.airbaltic.com.

Jebkurā gadījumā, lai nodrošinātu pierādījumus par preces stāvokli, iesakām ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu sazināties pēc iespējas savlaicīgāk no pasūtījuma saņemšanas brīža, kā arī, ja iespējams, nodrošināties ar saņemtās preces un tās iepakojuma fotogrāfijām.

  

7. Pasūtījuma atcelšana

Ja vēlaties atcelt pasūtījumu pēc pasūtījuma izvietošanas, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu: shop@airbaltic.lv, vai aizpildot elektronisko veidlapu www.souvenirs.airbaltic.com. Klientu apkalpošanas dienests palīdzēs Jums atcelt pasūtījumu, taču TIKAI tādā gadījumā, ja prece/-s vēl nav piegādātas. Ja preces jau ir nosūtītas, pasūtījumu nevar atcelt vai mainīt, izņemot gadījumus, kas norādīti Noteikumu  sadaļā  “Pretenzijas, to pieteikšanas un izskatīšanas kārtība bojātas vai līguma noteikumiem neatbilstošas preces gadījumā” vai Noteikumu sadaļā “Patērētāja atteikuma tiesības”. Ja pasūtījumu atcelsiet pirms preces piegādāšanas, bet pēc apmaksas par precēm veikšanas, tad mēs Jums pēc pasūtījuma atcelšanas atgriezīsim par precēm samaksāto naudu, tomēr šādā gadījumā Jums būs jāsedz visas tiešās papildus izmaksas, kas saistītas ar naudas atgriešanu. 

 

8. Patērētāja atteikuma tiesības

Mēs nodrošinām patērētājiem tiesības izmantot Patērētāju tiesību aizsardzības likumā un 2014.gada 20.maija Ministru kabineta noteikumos Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” (turpmāk – Noteikumi par distances līgumu) paredzētās atteikuma tiesības.

Ja Jūs esat patērētājs - fiziska persona, kas rīkojas ārpus saviem amata, uzņēmējdarbības vai profesionālās darbības pienākumiem, tad Jums ir tiesības, neminot iemeslu, vienpusēji atkāpties no līguma un atgriezt pasūtītās preces, ja tās nav iznīcinātas vai bojātas Jūsu vai trešo personu vainas vai neuzmanības dēļ, kā arī, ja nav iestājies kāds no Noteikumu par distances līgumu 22.punktā paredzētajiem gadījumiem, kad atteikuma tiesības nevar tikt izmantotas. Par atteikuma tiesību izmantošanu Jums jāpaziņo mums ne vēlāk kā  četrpadsmit (14) dienu laikā, sākot no dienas, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, ko Jūs esat norādījis, ir ieguvusi valdījumā pasūtītās preces, .t.i., pēc to piegādes.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu ir jāinformē mūsu ( AS “Air Baltic Corporation”; Reģ.nr. 40003245752, Juridiskā adrese: Tehnikas ielā 3, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1053, Latvija) Klientu apkalpošanas dienests, nosūtot vēstuli uz norādīto mūsu juridisko adresi vai uz e-pasta adresi: shop@airbaltic.lv. Jūs varat izmantot arī elektronisko veidlapu, kas pieejama: souvenirs.airbaltic.com, taču, tas nav obligāti.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Jūs mums nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Lūdzam paziņojumā par atteikuma tiesību izmantošanu norādīt šādu informāciju: a) pasūtījuma u b) rēķina numuru un c) tās preces(-ču), numurs(-i), kuru(-as) vēlaties atgriezt.

 Atteikuma tiesību izmantošanas sekas:  Ja Jūs atteiksieties no līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā četrpadsmit (14) dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Tomēr, ņemiet vērā, ka, ja atteikuma tiesības izmantojat jau pēc tam, kad mēs esam preces jums nosūtījuši, tad mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būsim saņēmuši preces atpakaļ, vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.

Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod mums bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā četrpadsmit (14) laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms četrpadsmit (14) dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu /sūtīšanu saistītās tiešās izmaksas un pasta sūtījums nedrīkst būt veikts ar pēcapmaksu. Tiešās izmaksas, kas saistītas ar preces atpakaļ sūtīšanu, mēs segsim tikai gadījumā, ja prece tiek atgriezta, jo tā ir bojāta vai līguma noteikumiem neatbilstoša.

Lūdzu ņemiet vērā, ka Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces ir tikušas izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tādēļ atgrieztajām precēm ir jābūt lietotām saskaņā ar lietošanas instrukciju, tām jābūt nebojātām un, ja iespējams, oriģinālajā iepakojumā. Ja jūs esat iegādājies audio, video ierakstus vai programmatūru, atgriežamo preču iepakojumam jābūt neatvērtam.

 

9. Pretenzijas, to pieteikšanas un izskatīšanas kārtība bojātas vai līguma noteikumiem neatbilstošas preces gadījumā

Mēs garantējam, ka pasūtītās preces tiks piegādātas bez defektiem un atbilstošas līguma noteikumiem. Ja tomēr saņemat bojātu un/vai līguma noteikumiem neatbilstošu preci, tad uzreiz vai vēlākais divu (2) mēnešu laikā no bojājumu un/vai neatbilstības līguma noteikumiem konstatēšanas brīža sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu, nosūtot e-pastu uz adresi: shop@airbaltic.lv, vai aizpildot elektronisko veidlapu souvenirs.airbaltic.com. Ja būsiet saņēmis bojātu un/vai līguma noteikumiem neatbilstošu preci, mēs, ievērojot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumus, nodrošināsim jums vienu no turpmāk norādītajām iespējām:

-          Ja tas būs iespējams, novērsīsim preces bojājumu vai neatbilstību līguma noteikumiem; vai

-          Ja tas būs iespējams, apmainīsim preci pret tādu, kas nav bojāta vai ar kuru būtu nodrošināta atbilstība līguma noteikumiem; vai

-          Attiecīgi samazināsim preces cenu; vai

-          Atcelsim līgumu un atmaksāsim par preci samaksāto naudas summu.

Pēc paziņojuma par preces bojājumu un/vai neatbilstību līguma noteikumiem saņemšanas, mēs jūs lūgsim bojāto un/vai līguma noteikumiem neatbilstošo preci atgriezt mums tādā stāvoklī, kādā to saņēmāt vai tādā stāvoklī kādā tā ir pēc bojājuma vai neatbilstības līguma noteikumiem konstatēšanas.  Lai mēs varētu apmierināt jūsu pretenziju par bojātu vai līguma noteikumiem neatbilstošu preci, tai ir jābūt bez papildu bojājumiem un, ja iespējams, oriģinālajā iepakojumā. Mēs segsim bojātas un/vai līguma noteikumiem neatbilstošas preces atpakaļsūtīšanas tiešās izmaksas, izņemot, ja jūs esat izvēlējies atpakaļsūtīšanas veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids, pēc izdevumu apliecinoša dokumenta saņemšanas.

Jūsu pretenziju par bojātu un/vai līguma noteikumiem neatbilstošu preci mēs izskatīsim saprātīgā termiņā un sniegsim jums atbildi, piedāvājot izmantot kādu no augstāk minētajām iespējām.

Jūs varat pieteikt pretenziju mums par preces/-ču neatbilstību jūsu līgumam divu (2) gadu laikā no preces/-ču piegādes brīža.

 

10. Personīgā informācija / noteikumi par personas datu izmantošanu

Apstrādājot jūsu personas datus, ko jūs vai cita persona, kas rīkojas jūsu vārdā, ir mums iesniegusi, mēs rīkojamies saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem datu aizsardzības jomā.

10.1.Personas datu apstrādes mērķi:

AS “Air Baltic Corporation” ietvaros tiek apstrādāti dažādi klientu personas dati – vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, adrese. Personas datu apstrāde notiek šādiem vispārējiem mērķiem:

-          lai informētu par AS “Air Baltic Corporation” sagatavotajām publikācijām, tai skaitā par airBalticShop.lv interneta veikalā pieejamiem īpašajiem piedāvājumiem un jaunajām precēm;

-          lai īstenotu ar jums noslēgtajā līgumā paredzētos mērķus (pakalpojumu sniegšana, preču nosūtīšana, sazināšanās pretenziju gadījumā u. tml.);

-          lai īstenotu citus mērķus, ja ir saņemta jūsu atļauja.

10.2.Atļaujas iegūšana un atsaukšana:

Jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai tad, ja ir iegūta jūsu rakstiska atļauja. Pirmo reizi iegādājoties preci airBalticShop.lv interneta veikalā mēs jūs reģistrēsim kā mūsu klientu, saglabājot šādu informāciju: jūsu vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Ja jūs esat noslēdzis līgumu ar AS “Air Baltic Corporation” par preču iegādi, tiek uzskatīts, ka jūs esat devis atļauju mums apstrādāt savus personas datus konkrētiem mērķiem. Atļaujas sniegšana ir brīvprātīga un jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu atļauju apstrādāt personas datus.

10.3.Personas datu sniegšana trešajām personām:

Jūsu personas dati tam nepieciešamā apmērā tiek sniegti tikai tādām trešajām personām, kas ir iesaistītas preču piegādes procesā, piemēram, uzņēmumam Latvijas Pasts, kā arī maksājuma apstrādes procesā, piemēram, First Data Latvia.

Papildus mēs drīkstam sniegt jūsu personas datus trešajām personām arī šādos gadījumos:

-          ja to pieprasa spēkā esošie tiesību akti;

-          ja ir saņemts skaidrs jūsu lūgums pārsūtīt jūsu datus trešajai personai.

10.4.Jūsu tiesības:

Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem jums ir iespēja iepazīties ar informāciju par to, kādi personas dati tiek apstrādāti un kādiem mērķiem personas dati tiek apstrādāti AS “Air Baltic Corporation” ietvaros.

Jums ir tiesības pieprasīt izlabot vai papildināt savus personas datus, kā arī pieprasīt izbeigt savu personas datu apstrādi.

Jums ir jebkuras citas Fizisko personu datu aizsardzības likumā paredzētās tiesības.

Ja jūs uzskatāt, ka jūsu tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi tiek pārkāptas, jūs esat tiesīgs vērsties Datu valsts inspekcijā saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteikumiem.

Datu valsts inspekcijas kontakti:

Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011

Tālrunis: 67223131

Fakss: 67223556

E-pasts: info@dvi.gov.lv

 

10.5.Ar personas datu apstrādi saistīti jautājumi un papildu informācija:

Ja jums rodas jautājumi par personas datu apstrādi AS “Air Baltic Corporation” ietvaros, jūs esat tiesīgs vērsties pie mums. Papildu informācija par personas datu apstrādi AS “Air Baltic Corporation” ietvaros atrodama arī mūsu mājas lapā www.airBaltic.com, sadaļā “Privātuma politika”.

Papildu informācija par personas datu apstrādes principiem atrodama Datu valsts inspekcijas mājas lapā www.dvi.gov.lv.

 

11. Piemērojamais likums, strīdu risināšana un prasījumu cesija

Līgumam piemērojami normatīvie akti, kas spēkā Latvijas Republikā, izņemot ANO Konvenciju par starptautiskajiem preču pirkuma-pārdevuma līgumiem. Rīga ir vienīgā divpusējās tirdzniecības vieta šo noteikumu izpratnē.

Mēs darām visu iespējamo, lai Jūs būtu apmierināti ar mūsu piedāvātājām precēm. Tajos retajos gadījumos, kad viss neizdodas, kā tas plānots, mēs cenšamies rast Jums labvēlīgu un pieņemamu risinājumu. Ja tomēr Jūs nepiekrītat mūsu piedāvātajam strīda risinājumam vai ja mēs atsakāmies izpildīt Jūsu prasījumu, saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 2013/11/ES par patērētāju strīdu alternatīvu izšķiršanu un ar ko groza Regulu (EK) Nr. 2006/2004 un Direktīvu 2009/22/EK, Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 524/2013 par patērētāju strīdu izšķiršanu tiešsaistē un ar ko groza Regulu (EK) Nr. 2006/2004 un Direktīvu 2009/22/EK, Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un Patērētāju ārpustiesas strīdu risinātāju likumu Jums ir tiesības vērsties pie ārpustiesas strīdu risinātāja:

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Brīvības iela 55

Rīga, LV-1010

Latvija

Interneta vietne: www.ptac.gov.lv

E-pasts: ptac@ptac.gov.lv

 

Saskaņā ar Regulu Nr. 524/2013 ir izveidota platforma strīdu izšķiršanai tiešsaistē, kas pieejama mūsu interneta vietnes sadaļā “Ārpustiesas strīdu risināšana”, un Jums ir tiesības to izmantot strīda risināšanai ar mums.

Ārpustiesas strīdu risinātājs Jūsu iesniegumu izskatīs tikai tādā gadījumā, ja Jūs vispirms būsiet vērsies ar iesniegumu pie mums un mēģinājis atrisināt strīdu sarunu veidā.

Jūs piekrītat, ka jebkurus strīdus un nesaskaņas, kas var rasties šo Noteikumu un noslēgtā līguma izpildes,  nepienācīgas izpildes rezultātā vai risinot jautājumus par radīto zaudējumu atlīdzināšanu, mēs risinām savstarpējo pārrunu ceļā. Ja vienošanās starp mums netiks panākta, tad strīds tiek nodots izskatīšanai Latvijas Republikas tiesā pēc piekritības un izšķirts, pamatojoties uz Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Piekrītot šiem noteikumiem, Jūs piekrītat, ka jebkuru no noteikumos vai līgumā minētajiem prasījumiem ir aizliegts cedēt jebkurai trešajai personai, pat ja šī persona ir veikusi jūsu iegādātās preces apmaksu, bez iepriekšējas mūsu rakstiskas piekrišanas saņemšanas.

  

12. Līgumslēdzējs un Kontaktinformācija

Līgumslēdzējs: AS “Air Baltic Corporation” ar reģistrācijas numuru 40003245752 un juridisko adresi: Tehnikas iela 3, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV – 1053, Latvija.

Ar mums var sazināties:
pa telefonu: + 371 67207069
rakstiski, lūdzu, adresējiet vēstules uz:
Air Baltic Corporation AS
Tehnikas iela 3, Lidosta Rīga,
Mārupes novads,
LV-1053, Latvija

 

 Veicot pirkumu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat Noteikumiem.

Drukāt/Saglabāt