Piegādes apraksts


Pēc tam, kad mēs būsim saņēmuši apmaksu par Jūsu pasūtījtajām precēm, mēs piegādāsim Jums preces saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu.

Uzmanību! Tehnisku iemeslu dēļ uz UK, Northen Ireland un Krieviju preci nav iespējams piegādāt.


Piegāde airBaltic biļešu kasē lidostā Rīga

  • airBaltic biļešu kasē lidostā Rīga pasūtītās preces var tikt saņemtas nākamajā darba dienā laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.00, pēc  apstiprinājuma e-pasta par maksājuma saņemšanu un darījumu apliecinoša dokumenta saņemšanas .
  • Lai saņemtu pasūtītās preces biļešu kasē Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un jāparaksta preču pavadzīme, ko Jums izsniegs biļešu kases darbinieki.
  • Preču piegāde airBaltic biļešu kasē lidostā Rīga ir bez maksas.


Piegāde ar Latvijas Pastu

  • Iegādātās preces tiek nosūtītas uz pasūtījuma veikšanas laikā Jūsu norādīto piegādes adresi  ar uzņēmuma Latvijas Pasts starpniecību pēc tam, kad mēs esam saņēmuši maksājumu par precēm un nosūtījuši Jums apstiprinājuma e-pastu par maksājuma saņemšanu un darījumu apliecinoša dokumentu.
  • Preču piegāde ar Latvijas Pasts starpniecību tiek nodrošināta 2 (divu) nedēļu laikā pēc tam, kad esam nosūtījuši apstiprinājuma e-pastu par maksājuma saņemšanu un darījumu apliecinošu dokumentu.
  • Piegādes maksa, ko samaksājat, pērkot preces airBalticShop, iekļauj visas preču piegādes izmaksas.
  • Ja pie preces apraksta nav norādīts citādi, tad noformējot pasūtījumu jāizvēlas "M" pakas izmērs.

·         Lai uzzinātu vairāk par piegādes noteikumiem ar uzņēmuma Latvijas Pasts starpniecību, lūdzu, sazinieties ar Latvijas Pastu: +371 67008001 vai www.pasts.lv.

·         Ja brīdī, kad Latvijas Pasts piegādā pasūtītās preces, Jūs neatrodaties Jūsu norādītājā adresē, Jums tiks atstāts paziņojums, ka preces var saņemt pasta nodaļā.

·         Pilna piegādes maksa par pasūtītajām precēm tiks uzrādīta pēc ‘Pirkuma apstiprinājuma’.

Pakas izmērs
Piegādes izmaksas
 S
3.49 EUR
 L
5.99 EUR
 XL29.99 EUR